Słowo szukane:  
Lub:
Brazylia/962/LOG
Kraj: Brazylia
Rodzaj: Wycieczka objazdowa
Oddaj głos na tą wycieczkę oddaj głos do Top5     Oddaj głos na tą wycieczkę zobacz komentarze     Poinformuj znajomego poinformuj znajomego     Wersja do druku drukuj

BRAZYLIA 

Rio de Janeiro - Manaus - Salwador - wodospady Iguacu (po stronie brazylijskiej i argentyńskiej) 

 

DZIEŃ 1 

Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot do Rio przez jeden z europejskich portów lotniczych.

DZIEŃ 2 

Przylot do Rio de Janeiro - miasta znanego ze swej urody i prawie nieustającej fiesty. Transfer do hotelu. Zwiedzanie Rio (6 godzin): wjazd na Głowę Cukru (396 m n.p.m.), sesja zdjęciowa z Rio i Zatoką Guanabara w tle. Spacer po centrum: zwiedzanie katedry i sambodromu - gdzie tańczy słynny karnawałowy korowód, stadion Maracana (z zewnątrz). Powrót do hotelu. Nocleg w Rio.

DZIEŃ 3 

Od rana zwiedzanie Rio (6 godzin): wjazd na punkt widokowy na 709 m n.p.m., skąd 30-metrowy posąg Chrystusa Zbawiciela otwiera ramiona w opiekuńczym geście. Następnie wizyta w Ogrodzie Botanicznym. Po południu czas wolny na spacery. Wieczorem fakultatywnie możliwość wyjścia do najlepszego w Brazylii teatru tańca - wieczór w rytmie samby. Nocleg w Rio.

DZIEŃ 4 

Wypoczynek w Rio. Czas wolny, dla jednych pora na intensywne zajęcia plażowe: brodzenie w wodzie, leżenie na wznak na mięciutkim piasku plaży Copacabana. Podziwianie najnowszych trendów mody plażowej - bardzo skąpo skrojonych kostiumów kąpielowych. Dla innych - fakultatywnie możliwość odbycia rejsu po zatoce Guanabara lub fakultatywnie możliwość odbycia wycieczki do faveli. Nocleg w Rio.BRAZYLIA

DZIEŃ 5 

Po śniadaniu transfer na lotnisko, przelot do Manaus, przylot do stolicy brazylijskiej Amazonii. Rejs do miejsca, w którym czarne wody Rio Negro mieszają się z właściwą Amazonką o kolorze kawy z mlekiem. Powrót i transfer do lodge, zakwaterowanie. Nocleg w dżungli.

DZIEŃ 6 

Realizacja programu ekologicznego. Po śniadaniu eksploracja dżungli łodzią i na piechotę – poznawanie otoczenia z lokalnym przewodnikiem, który odsłania świat dżungli. Lunch. Nabywanie wiedzy o roślinach i jadowitych stworzeniach. Kolacja. Nocna wyprawa na połów kajmanów. Nocleg w dżungli.

DZIEŃ 7 

Śniadanie. Dalsze poznawanie Amazonii. Spotkanie z ludźmi zamieszkującymi Amazonię, wizyta w domu mieszkańców. Możliwość łowienia piranii. Po lunchu powrót do Manaus. Nocleg w Manaus. Amazonia dzikie zwięrzeta

DZIEŃ 8 

Po śniadaniu zwiedzanie Manaus: Teatro Amazonas i port. Transfer na lotnisko. Wylot do Salwadoru. Przylot do Salwadoru w nocy, transfer do hotelu. Nocleg. 

DZIEŃ 9 

Zwiedzanie Salwadoru (4 godziny) - miasto zachwyca niezwykłą, dobrze zachowaną architekturą kolonialną, wśród której najbardziej wyróżnia się katedra i barokowy kościół św. Franciszka, którego wnętrze przytłacza przepychem i mnogością ornamentów i detali. W przerwach między zwiedzaniem możliwość zakupu pamiątek. Po południu czas wolny. Nocleg w Salwadorze.

DZIEŃ 10 

Wypoczynek w Salwadorze - korzystanie z uroków plaży i kąpieli w ciepłych wodach oceanu. Po południu przejazd na lotnisko. Wylot do Iguacu. Przylot. Transfer do hotelu. Nocleg w Iguacu.

DZIEŃ 11 

Spotkanie z wielką i dziką przyrodą. Oglądanie wodospadów po stronie brazylijskiej, spacer po platformach widokowych. Następnie dla chętnych czas wolny na atrakcje dodatkowe: fakultatywny przelot helikopterem nad wodospadami, fakultatywna wycieczka do przygranicznej miejscowości Ciudad del Este po stronie paragwajskiej a wieczorem fakultatywna możliwość skosztowania pożywnego churrasco - grillowanej wołowiny spożywanej zwykle z dużą ilością czerwonego wina i koniecznie z muzyką w tle i przyglądanie się popisom tanecznym artystów z całej Ameryki Łacińskiej. Nocleg w Iguacu.

 Wodospady Iguacu 

DZIEŃ 12 

Przejazd na argentyńską stronę wodospadów, w tym największego z nich - Garganta del Diablo, spacer po dżungli. Fakultatywnie rejs stateczkiem prawie pod samą gardziel wodospadu. Pozostali mogą w tym czasie spróbować wypatrzyć w gęstwinie roślinności papugę, tukana lub też niezwykle sympatycznego ostronosa. Powrót na stronę brazylijską, powrót do hotelu.Fauna i flora Brazylia 

DZIEŃ 13

Po śniadaniu przejazd na zwiedzanie zapory Itaipu. Następnie transfer na lotnisko. Wylot do Sao Paulo. Przylot. Przerwa tranzytowa. Wylot do Europy.

DZIEŃ 14 

Przylot do Europy, przesiadka na samolot do Warszawy. Przylot do Warszawy.

 

UWAGA: istnieje możliwość przedłużenia wyprawy o opcję BUENOS AIRES (dowolna liczba dni) – dopłata za opcję ok. 1760 PLN + 90 USD/dzień. Każdorazowa wycena indywidualna, aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami!

 

Roczny rozkład terminów:

15.01 – 28.01.2017*                                  12.10 - 25.10.2017

23.02 – 10.03.2017** (karnawał w Rio)       09.11 - 22.11.2017

8.03 - 21.03.2017                                      29.11 - 12.12.2017

21.04 - 04.05.2017*                                  26.12 - 08.01.2018***

17.08 - 30.08.2017*

* wysoki sezon - dopłata 120 USD

** karnawał - dopłata 110 PLN + 400 USD (program wydłużony do 16 dni)

*** termin sylwestrowy - dopłata 740 PLN + 200 USD

 

CENA: 9 870 PLN + 1 590 USD

I rata: 800 PLN płatne przy zapisie

II rata: 9 870 PLN na 35 dni przed terminem wyjazdu (minus I rata)

III rata: 1 590 USD uczestnik zabiera ze sobą

 

CENA ZAWIERA 

- przeloty na trasie Warszawa - Rio de Janeiro -  Manaus – Salwador - Iguacu - Warszawa

- transport: mikrobusy, samoloty, łódź

- zakwaterowanie: hotele 3***, pokoje 2- osobowe z łazienkami, w centralnej Brazylii (poza Manaus) - lodge w dżungli

- wyżywienie: 3 posiłki dziennie w dżungli, wszystkie śniadania typu bufet na pozostałej części trasy

- opiekę pilota i miejscowych przewodników

- ubezpieczenie EUROPA (KL 30 000 EUR i NNW 3 000 EUR)

 

 

CENA NIE ZAWIERA 

- bilety wstępu 170 USD

- napiwki ok. 60 USD

- dopłata do pokoju 1-osobowego 570 USD

SLM
Cena zawiera:
- łódź, konie
- mikrobus
- przelot samolotem
- opiekę pilota- przewodnika
- zakwaterowanie
- wyżej wymienione wyżywienie
- ubezpieczenie KL i NW
Zakwaterowanie:
- lodże traperskie
- Hotel
Wyżywienie:
- śniadania
- kolacje
- obiady
Obiekt oferuje:
- łazienki w pokoju
Wyjazd z miasta:
- Warszawa
Brak wyników.