Słowo szukane:  
Lub:
Benelux/321/SOL
Kraj: Belgia
Rodzaj: Wycieczka objazdowa
Oddaj głos na tą wycieczkę oddaj głos do Top5     Oddaj głos na tą wycieczkę zobacz komentarze     Poinformuj znajomego poinformuj znajomego     Wersja do druku drukuj
Luksemburg, Bruksela, Antwerpia, Gandawa, Brugia, Rotterdam, Haga, Amsterdam oraz Kinderdijk, Keukenhof / Delft, Waterloo.


1 dzień - odjazd autokaru z Krakowa o godz. 6.00. Pozostałe miejscowości wg trasy nr 6 . Przejazd przez Polskę i Niemcy. Zakwaterowanie w hotelu w Niemczech, nocleg. (ok. 1100 km)

2 dzień - wczesne śniadanie. Przejazd do Luksemburga - zwiedzanie mia-sta: Pałac Książęcy, Katedra Notre Dame, fragmenty fortyfikacji i cytadeli. Przejazd do Brukseli, objazd miasta autokarem m.in. Dzielnica Królewska, Mini Europa .. oraz zwiedzanie: Grand Place, Ratusz, Domy Cechowe, Pałac Królewski, Katedra św. Mikołaja, Manneken Pis. Obiadokolacja*. Zakwate-rowanie w hotelu. Nocleg. (ok.410 km)

3 dzień - śniadanie. Przejazd do Antwerpii - zwiedzanie miasta Rubensa (Wielki Plac, Fontanna Brabo, Domy Cechowe, Ratusz, Katedra Notre-Dame, Dom Rubensa, Kościół św. Jakuba). Przejazd do Brugii, zwiedzanie - Burg (Bazylika Najśw. Krwi Chrystusowej, Pałac Sprawiedliwości), Markt (Hale i Dzwonnica z XII-XV w., Kościół Notre Dame), rejs łodzią po kana-łach miasta. Obiadokolacja*. Przejazd do Gandawy - spacer po starówce. Powrót do hotelu. Nocleg. (ok. 260 km)

4 dzień - śniadanie. Przejazd do Kinderdijk (spacer po -wsi wiatraków”) oraz do Rotterdamu (wyjazd na Euromaszt - panorama miasta, objazd po nowo-czes-nym centrum). Pobyt w ogrodach kwiatowych w Keukenhof (III-V) lub spacer po Delft (pozostałe terminy) Zwiedzanie Hagi: Binnehof, Pałac Królewski, Grote Kerk, Madurodam - Holandia w miniaturze. Obiadokolacja*. Krótki pobyt nad Morzem Północnym. Przejazd do hotelu. Nocleg. (ok. 250 km)

5 dzień - śniadanie. Przejazd do Amsterdamu z krótkim postojem w wy-twórni sera i sabotów . Zwiedzanie Amsterdamu: Rijksmuseum i Muzeum van Gogha, Szlifiernia Diamentów (możliwość zakupów), wizyta z degusta-cją w Browarze Heineken, jednogodzinny rejs tramwajem wodnym po kanałach Amsterdamu, spacer po starym centrum (m.in. Targ Kwiatowy, Plac Dam, Pałac Królewski, Plac Mennicy, Nieuwmarkt, Dzielnica Czerwo-nych Świateł). Obiadokolacja*. Wieczorem wyjazd z Holandii, nocna podróż przez Niemcy. (ok. 200 km)

6 dzień - przejazd przez terytorium Polski. Powrót do Krakowa ok. godz. 15.00 (ok. 1100 km)

BHL 05** w tym terminie odbywa się Wielka Parada Kwiatów, program przedłużony o 1 dzień na uczestnictwo w niej i pobyt ogrodach Keukenhof, kolejność zwiedzania odwrócona.

Cena obejmuje: 4 (**5) noclegi, w tym: 1 nocleg w hotelu*+ w Niemczech i 3 (**4) noclegi w hotelach**/*** w Beneluksie (pokoje 2, 3-os. z łazienkami), 4 (**5) śniadania (częściowo bufet), komfortowy autokar, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu

OPŁATA DODATKOWA:
*dopłata do 4 obiadokolacji* : 320 zł
Do 5 obiadokolacji**: 390 zł
Dopłata do pokoju 1-osob.: 550 (690**) zł

Należy zaopatrzyć się w ok. 140 E (**160 € ) na bilety wstępu i rejsy.

Godziny wyjazdów
Miasto Zbiórka Wyjazd na imprezę Dopłata
Bielsko Biała stacja BP, 200 m od Dw. PKP 5.30 70 PLN 
Częstochowa parking przy Motelu Orbis/trasa KTW 5.15 90 PLN 
Dębica stacja benzynowa BBC 3.30 90 PLN 
Katowice parking hotelu"Campanille"ul.Sowińskiego48 7.00  
Kielce Dworzec PKP 3.45 90 PLN 
Kraków Ul.Kałuży/obok Stadionu Cracovii 5.45  
Lublin ul.Prusa 8, parking przy motelu PZMot 0.45 130 PLN 
Łódź Pl.Dąbrowskiego,przy wejściu do T.Wielkiego 3.00 130 PLN 
Opole Dworzec PKP-zatoczka dla autokarów 9.15  
Piotrków Trybun parking przy ul. POW(pomiędzy Dw. PKP i PKS 3.45 90 PLN 
Radom Dworzec PKP 2.45 130 PLN 
Rzeszów parking przed Urzędem Wojewódzkim 2.45 90 PLN 
Tarnów parking przy hotelu Tarnovia 4.15 70 PLN 
Warszawa Dw.Zachodni PKS, st.13 0.45 130 PLN 
Wrocław McDonald przy st.benzynowej Aral 10.00  
SLM
Cena zawiera:
- ubezpieczenie NNW,KL, bagaż
- opiekę pilota- przewodnika
- autokar
- zakwaterowanie
- wyżej wymienione wyżywienie
Wyżywienie:
- śniadania
Obiekt oferuje:
- łazienki w pokoju
Wyjazd z miasta:
- Bielsko- Biała
- Częstochowa
- Dębica
- Katowice
- Kielce
- Kraków
- Łódź
- Lublin
- Opole
- Piotrków Trybunalski
- Radom
- Rzeszów
- Tarnów
- Warszawa
- Wrocław
Brak wyników.