Słowo szukane:  
Lub:
Paryż i zamki nad Loarą samolotem/3172/SOL
Kraj: Francja
Rodzaj: Objazdowa
Oddaj głos na tą wycieczkę oddaj głos do Top5     Oddaj głos na tą wycieczkę zobacz komentarze     Poinformuj znajomego poinformuj znajomego     Wersja do druku drukuj

Paryż z zamkami nad Loarą                                                             5 dni

 

1 dzień - spotkanie z pilotem na lotnisku na 2 godziny przed odlotem. Odprawa. Przelot do Paryża.Przejazd do Wersalu.  Zwiedzanie kompleksu pałacowego oraz spacer po ogrodach. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja*. Wieczorem spacer ulicami paryskiego Montmartru: Place du Tertre, Moulin Rouge, Bazylika Sacre Coeur. Możliwość wyjścia do jednego z paryskich kabaretów (po wcześniejszej rezerwacji w biurze).Nocleg.

 

2 dzień - śniadanie. Wjazd na Wieżę Eiffla. Zwiedzanie Muzeum Luwru. Obiadokolacja*. Wieczorem spacer Polami Elizejskimi, Place d Etoile, Place Concorde. ”Paryż nocą”- rejs statkiem po Sekwanie. Powrót do hotelu. Nocleg.

 

3 dzień – śniadanie. Całodniowa wycieczka w dolinę Loary. Zwiedzanie wnętrz zamków w Blois  i Chenonceaux oraz postoje przy zamkach w Chambord i Amboise. Powrót do Paryża. Obiadokolacja*. Powrót do hotelu. Nocleg.

 

4 dzień - śniadanie. Zwiedzanie Paryża: Wyspa La Cite z katedrą Notre Dame, Świętą Kaplicą, L’Hotel de Ville, Centrum Pompidou, spacer po Dzielnicy Łacińskiej (Panteon, Sorbona, Ogrody Luksemburskie). Obiadokolacja*. Czas wolny. Powrót do hotelu. Nocleg.

 

 

5 dzień - śniadanie. Objazd Dzielnicy La Defense. Transfer na lotnisko. Odprawa. Przelot do Polski.

 

Wariantowo - samodzielny przejazd i pobyt w Eurodisneylandzie (dla chętnych). Wieczorem możliwość wyjścia do jednego z paryskich kabaretów (po wcześniejszej rezerwacji w biurze).

 

*dopłata do 4 obiadokolacji: 330 zł

Dopłata do pokoju 1-osob.: 550 zł

Dopłata do bagażu rejestrowanego 15-30 kg( w zależności od lotniska i linii): 200-300 zł

Cena obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, 4 noclegi w hotelu** (pokoje 2-osob. z łazienkami), 4 śniadania, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.         

Należy zaopatrzyć się w ok. 195 € na bilety wstępu, przejazdy komunikacją miejską obligatoryjnych przewodników oraz transfery lotnisko - hotel - lotnisko.

 

GODZINY WYLOTÓW / czas lotu ca 2 h/

Lotnisko Kraków-Balice  wyloty godz:10:10 ;  wyloty z Paryża-CDG.  godz.12:35

Lotnisko Katowice-Pyrzowice, wyloty godz. 10:45; wyloty z Paryża-Beauvais  godz. 13:25

 

Dopłata za bagaż  zgodnie z cennikiem przewoźnika/ info na www.soltur.pl/

 

 

 

SLM
Cena zawiera:
- opłaty lotniskowe
- przelot samolotem
- opiekę pilota- przewodnika
- zakwaterowanie
- wyżej wymienione wyżywienie
- ubezpieczenie KL i NW
Zakwaterowanie:
- Hotel
Wyżywienie:
- śniadania
Obiekt oferuje:
- łazienki w pokoju
Wyjazd z miasta:
- Katowice
- Kraków
- Warszawa
Brak wyników.