Słowo szukane:  
Lub:
Sztokholm - z wizytą u Wazów/249/SOL
Kraj: Szwecja
Rodzaj: Wycieczka objazdowa
Oddaj głos na tą wycieczkę oddaj głos do Top5     Oddaj głos na tą wycieczkę zobacz komentarze     Poinformuj znajomego poinformuj znajomego     Wersja do druku drukuj

 

Sztokholm - z wizytą u Wazów / 4 dni

 

1 dzień - zbiórka na lotnisku w Krakowie – Balicach 2 godziny przed odlotem. Odprawa. Przelot do Sztokholmu. Lądowanie w Sztokholmie. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja.* Nocleg.

 

2 dzień - śniadanie. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Punkt widokowy na najwyżej położoną wyspę Sztokholmu - Sodermalm, Stare Miasto (m.in. katedra, kościół niemiecki, Ridarholmskyrkan). Kilkuminutowy rejs z przystani Gamla Stan na wyspę Djurgården, zwiedzanie: Muzeum Okrętu Wojennego Waza oraz skansenu. Czas wolny. Zwiedzanie Ratusza Sztokholmskiego. Powrót do hotelu. Obiadokolacja.* Nocleg.

 

3 dzień - śniadanie. Przejazd do Sigtuny. Zwiedzanie miasteczka: m.in. ruiny XII wiecznych granitowych kościołów, zamek Rosenbergów, ratusz. Przejazd do Uppsali, położonej 70 km na północ od Sztokholmu. Zwiedzanie katedry, spacer po miasteczku. Następnie przejazd do miasteczka Mariefred. Zwiedzanie renesansowego Zamku Gripsholm, miejsca narodzin Zygmunta III Wazy. Powrót do Sztokholmu. Obiadokolacja.* Nocleg.

 

4 dzień - śniadanie. Z przystani ratuszowej rejs do Drottningholm. Zwiedzanie Pałacu Królewskiego Drottningholm i spacer po ogrodach. Transfer na lotnisko w Sztokholmie. Odprawa. Przelot do Krakowa. Lądowanie na lotnisku Kraków-Balice. Zakończenie imprezy.

 

  

 

*dopłata do 3 obiadokolacji: 290 zł

Dopłata do pokoju 1 os.: 390 zł

Dopłata do bagażu rejestrowanego do 15 kg: 200 zł

 

Cena obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny, 3 noclegi w hotelu**/*** w Sztokholmie, 3 śniadania, opiekę pilota-przewodnika, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.

 

Należy zaopatrzyć się w ok. 1500 SEK na bilety wstępu i obligatoryjnego przewodnika, transfer  lotnisko-hotel- lotnisko

 

GODZINY WYLOTÓW/ czas lotu 2 godz.

Kraków – Balice, wyloty  godz.20:20

Sztokholm – Skavsta, wyloty godz. 18:40

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SLM
Cena zawiera:
- opiekę pilota- przewodnika
- autokar
- zakwaterowanie
- wyżej wymienione wyżywienie
- ubezpieczenie KL i NW
Zakwaterowanie:
- Hotel
Wyżywienie:
- śniadania
Obiekt oferuje:
- łazienki w pokoju
Wyjazd z miasta:
- Kraków
Brak wyników.