Słowo szukane:  
Lub:
Sankt Petersburg 4 dni/245/SOL
Kraj: Rosja
Rodzaj: Wycieczka objazdowa
Oddaj głos na tą wycieczkę oddaj głos do Top5     Oddaj głos na tą wycieczkę zobacz komentarze     Poinformuj znajomego poinformuj znajomego     Wersja do druku drukuj

 

 
 

Sankt Petersburg / 4 dni

 

 

1 dzień – spotkanie z pilotem na lotnisku na 2 godziny przed odlotem. Odprawa. Przelot do St. Petersburga. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Przejazd do centrum Sankt Petersburga - spacer Newskim Prospektem. Rejs statkiem po Newie. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 50 km)

 

2 dzień - śniadanie. Przejazd do Peterhofu - letniej rezydencji Piotra Wielkiego. Przejazd do St. Petersburga - zwiedzanie twierdzy Pietropawłowskiej z soborem św. Piotra i Pawła, Soboru Kazańskiego i św. Izaaka, Klasztoru Smolnego. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 50 km).

 

3 dzień - śniadanie. Przejazd do Carskiego Sioła - zwiedzanie rezydencji carycy Katarzyny. Przejazd do St. Petersburga - zwiedzanie Pałacu Zimowego i Ermitażu. Obiadokolacja. Nocleg. (ok. 100 km).

 

4 dzień - śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd przez centrum St. Petersburga. Czas wolny. Transfer na lotnisko. Odprawa. Odlot do Polski.  (ok. 50 km).

 

*dopłata do 3 obiadokolacji:150 zł

 dopłata do pokoju 1-osob.: 350 zł

 

 

Cena obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, 3 noclegi w hotelu*** (pokoje 2 os. z łazienkami), 3 śniadania, opiekę pilota-przewodnika, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.

 

Należy zaopatrzyć się w ok. 150 EUR na bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i obligatoryjnego przewodnika w St. Petersburgu, komunikację miejską, rejs po Newie, transfery z/na lotnisko.

Godziny zbiórki i wylotów podano w czasach lokalnych.

 

Cena nie obejmuje: kosztów wizy rosyjskiej ok. 300 zł.

Warunki ubiegania się o wizę rosyjską: dokładnie wypełniony 1 formularz wizowy,  1 zdjęcie, paszport (ważny min. pół roku od daty wyjazdu z Rosji) należy złożyć w biurze na 21 dni przed terminem rozpoczęcia imprezy.

 

GODZINY WYLOTÓW / czas lotu ca 2 h

Warszawa – Okęcie, wylot godz. 11.00

St. Petersburg, wylot godz.14.40

 

Godziny zbiórki i wylotów podano w czasach lokalnych.

Godziny wylotów mogą ulec zmianie.

 
 
 
 
 
 
 

SLM
Cena zawiera:
- ubezpieczenie KL,NNW i bagażu
- opłaty lotniskowe
- przelot samolotem
- opiekę pilota- przewodnika
- zakwaterowanie
- wyżej wymienione wyżywienie
Zakwaterowanie:
- Hotel
Wyżywienie:
- śniadania
Obiekt oferuje:
- blisko centrum
Obiekt oferuje:
- telewizja
- telefon
- restauracja
- łazienki w pokoju
Wyjazd z miasta:
- Warszawa
Brak wyników.