Słowo szukane:  
Lub:
Bursztynowy szlak/227/SOL
Kraj: Rosja
Rodzaj: Wycieczka objazdowa
Oddaj głos na tą wycieczkę oddaj głos do Top5     Oddaj głos na tą wycieczkę zobacz komentarze     Poinformuj znajomego poinformuj znajomego     Wersja do druku drukuj
Kowno, Ryga, Tallin, St.Petersburg, Peterhof, Carskie Sioło, Psków, Wilno

1 dzień
- odjazd autokaru z Krakowa o godz.6.00. Przejazd przez terytorium Polski. Przekroczenie granicy polsko - litewskiej. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg.(ok.750 km)

2 dzień - śniadanie. Zwiedzanie Kowna - zwiedzanie: rynek Starego Miasta, Bazylika Katedralna, Dom Perkuna, Ratusz zwany -Białym Łabędziem”. Przejazd do Rygi. Zwiedzanie obwałowań z baszta Prochową, romańsko-gotyckiej katedry, kościoła św. Piotra, zamku z XIV w. Obiadokolacja*. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.(ok.380 km)

3 dzień - śniadanie. Przejazd do Tallina. Zwiedzanie: gotyckiej Katedry, średniowiecznego zamku Toompea, barokowego zespołu pałacowo-parkowego Kadriorg. Obiadokolacja*. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.(ok.350 km)

4 dzień - śniadanie. Przejazd do St. Petersburga. Obiadokolacja*. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.(ok.450 km)

5 dzień - śniadanie. Zwiedzanie Sant Petersburga; twierdza Pietropawłowska z soborem św. Piotra i Pawła, klasztor Smolny, sobór Kazański i św. Izaaka. Spacer Newskim Prospektem. Obiadokolacja*. Nocleg.(ok.100 km)

6 dzień - śniadanie. Przejazd do Peterhofu - zwiedzanie letniej rezydencji Piotra Wielkiego. Zwiedzanie Ermitażu. Obiadokolacja*. Powrót do hotelu. Nocleg.(ok.100 km)

7 dzień - śniadanie. Przejazd do Carskiego Sioła - zwiedzanie rezydencji carycy Katarzyny. W godzinach wieczornych przyjazd do Pskowa. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg.(ok.350 km)

8 dzień - śniadanie. Spacer po Pskowie - zwiedzanie twierdzy, Kremla, soboru Trójcy Świętej. Przejazd przez Łotwę, Litwę do Wilna. Przyjazd do Wilna . Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg.(ok.500 km)

9 dzień - śniadanie. Przejazd na wileński cmentarz na Rosie. Spacer po wileńskiej starówce: kościół: św. Teresy, Ostra Brama, budynek ratusza, kościół św. Jana, Uniwersytet Stefana Batorego, kościół św. Katarzyny, katedra, kościół św. Piotra i Pawła. Przekroczenie granicy litewsko-polskiej.( ok. 150km)

10 dzień - przejazd przez terytorium Polski. Powrót do Krakowa ok. godz. 9.00.(ok.700 km)

CENA OBEJMUJE: 8 noclegów w hotelach *** (pokoje 2-os. z łazienkami), 8 śniadań, autokar komfortowy, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.

Warunki ubiegania się o wizę rosyjską: dokładnie wypełniony 1 formularz wizowy z 1 zdjęciem i paszport / ważny minimum pół roku od daty wyjazdu z Rosji/ należy złożyć w biurze na 21 dni przed terminem rozpoczęcia imprezy.OPŁATY DODATKOWE:

* Dopłata do 8 obiadokolacji: 350 zł.

Dopłata do pokoju 1-os.: 800 zł.

Koszt wizy rosyjskiej 300 zł.

Należy zaopatrzyć się w ok. 130 EUR na bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i obligatoryjnych przewodników, opłaty autokarowe, rejs po Newie, zestaw tour guide, inne opłaty lokalne.

Godziny wyjazdów
Miasto Zbiórka Wyjazd na imprezę Dopłata
Bielsko Biała stacja BP 200 m od Dworca PKP 4.00 70 PLN 
Dębica Mc Donalds przy obwodnicy 3.30 90 PLN 
Katowice Mc Donalds, ul. Sowińskiego 4.30 70 PLN 
Kielce Dworzec PKP 7.45  
Kraków ul. Kałuży 5.45  
Lublin ul. Prusa 8, park. motelu PZMot 9.15 130 PLN 
Radom Dworzec PKP 9.00  
Rzeszów parking Urzędu Wojewódzkiego 2.45 90 PLN 
Tarnów parking hotelu Tarnovia 4.15 70 PLN 
Warszawa Dworzec Zachodni PKS st.13 11.30  
SLM
Cena zawiera:
- ubezpieczenie KL,NNW i bagażu
- opiekę pilota- przewodnika
- autokar
- zakwaterowanie
- wyżej wymienione wyżywienie
Zakwaterowanie:
- Hotel
Wyżywienie:
- śniadania
Obiekt oferuje:
- restauracja
- łazienki w pokoju
Wyjazd z miasta:
- Bielsko- Biała
- Częstochowa
- Dębica
- Katowice
- Kielce
- Kraków
- Łódź
- Lublin
- Rzeszów
- Tarnów
- Warszawa
Brak wyników.