Słowo szukane:  
Lub:
Szkocja - kraina legend/1129/SOL
Kraj: Szkocja
Rodzaj: Wycieczka objazdowa
Oddaj głos na tą wycieczkę oddaj głos do Top5     Oddaj głos na tą wycieczkę zobacz komentarze     Poinformuj znajomego poinformuj znajomego     Wersja do druku drukuj
 

Szkocja - kraina legend

 

Edynburg, Stirling, Glasgow, Dolina Łez, Fort William, Loch Ness, Inverness, Pitlochry, Blair Athol Castle

 

1 dzień:  spotkanie z pilotem  na lotnisku Kraków- Balice 2 godziny przed odlotem. Przelot do Edynburga. Lądowanie na lotnisku w Edynburgu. Przejazd na nocleg do Glasgow. Obiadokolacja. Nocleg (ok.250 km)

 

2 dzień: śniadanie. Zwiedzanie katedry św. Mungo z XII w., oraz Necropolis - cmentarza przy katedrze. Spacer wzdłuż George Squere, zwiedzanie portu w Glasgow oraz centrum naukowego. Przejazd do Stirling dawnej stolicy Szkocji. Zwiedzanie zamku, z doskonale zachowanymi murami obronnymi. Powrót do hotelu Obiadokolacja. Nocleg. (ok. 200 km)

 

3 dzień: śniadanie. Przejazd na północ przez Dolinę Łez, Góry Kaledońskie i Grampiany, postój w Fort William, największym mieście Highlands, położonym u szczytu Ben Nevisa. Przejazd wzdłuż Loch Ness, spacer po ruinach średniowiecznego zamku Urguhart. Przejazd do Inverness. Spacer po mieście. Zakwaterowanie z hotelu. Obiadokolacja. Nocleg. (ok. 300 km)

 

4 dzień: śniadanie. Przejazd do Pitlochry, wizyta w destylarni whisky Blair Athol, zwiedzanie Blair Athol Castle. Przejazd do Edynburga. Zwiedzanie Edynburga: Zamek w Edynburgu, wzniesiony na szczycie wulkanu, następnie spacer wzdłuż Royal Mile, łączącej zamek z Pałacem Hollyrood, zwiedzanie gotyckiej katedry High Kirk of St. Giles, Pałac Holyroodhouse - oficjalna szkocka rezydencja królowej brytyjskiej. Obiadokolacja. Nocleg. (300 km)

 

5 dzień: śniadanie. Przejazd do Edynburga. Spacer po gregoriańskim Nowym Mieście: Georgian House, Wzgórze Calton transfer na lotnisko. Przelot do Krakowa. Zakończenie imprezy.

 

*dopłata do pokoju 1 os.: 690 zł

 

Cena obejmuje: 4 noclegi w hotelach***, 4 śniadania, 4 obiadokolacje, przelot samolotem, opłaty lotniskowe, wynajęcie i dyspozycja autokaru na czas realizacji programu, transfer lotnisko – hotel - lotnisko, ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, opieka pilota-przewodnika.

 

Należy zaopatrzyć się w ok. 120 GBP na bilety wstępu, obligatoryjnego  przewodnika

 

GODZINY WYLOTÓW/ czas lotu ok. 2 godz.

Uwaga! Godziny podane w czasach lokalnych

Kraków-Balice, wyloty: 19:30

Edynburgh, wyloty: 15:15

 

 
 
 
 
 
 

 

SLM
Cena zawiera:
- ubezpieczenie NNW i KL
- opłaty lotniskowe
- przelot samolotem
- opiekę pilota- przewodnika
- autokar
- zakwaterowanie
- wyżej wymienione wyżywienie
Zakwaterowanie:
- 4 noclegi w hotelach 3*
Wyżywienie:
- śniadania
Obiekt oferuje:
- w centrum
Obiekt oferuje:
- restauracja
- łazienki w pokoju
Wyjazd z miasta:
- Kraków
Brak wyników.